Top

Firma TRAK-BUD działa na rynku od ponad 20 lat. Początkowo profilem przedsiębiorstwa były usługi sprzętem budowlanym, a następnie wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej. Doświadczenie zdobyte podczas świadczenia dla Państwa usług brukarskich pozwoliło nam na zrozumienie różnych zagadnień i problemów, z jakimi mierzy się każdego dnia wiele firm i ich pracownicy zajmujący się tą działalnością. Te aspekty pozwoliły nam na przedsięwzięcie kolejnego kroku, jakim było rozpoczęcie i uruchomienie produkcji narzędzi brukarskich.

Wózek brukarski produkowany w oparciu o autorski projekt od razu cieszył się dużym zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów, co utwierdziło nas w przekonaniu, że możemy dostarczać firmom branży budowlanej i drogowej wysokiej jakości i funkcjonalności sprzęt ułatwiający ich codzienną pracę.

Nasza firma stale się rozwija, ciągle wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się odniesionym sukcesem.

Masz pytania?

A może chcesz złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu.

606 609 446 604 683 895 biuro@wozkibrukarskie.pl trak-bud.czest@wp.pl

Dane firmy

P.P.H.U "TRAK-BUD"
42-200 Częstochowa
ul. Wielkoborska 127

tel. 606 609 446
tel. 604 683 895
biuro@wozkibrukarskie.pl
trak-bud.czest@wp.pl

O firmie

Firma TRAK-BUD działa na rynku od ponad 20 lat. Początkowo profilem przedsiębiorstwa były usługi sprzętem budowlanym, a następnie wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej...

Czytaj więcej